راهنمای جیلبریک

قدم اول:

از طریق آی تونز از دستگاه خود بکاپ تهیه نمایید. ( این مرحله بسیار مهم هست و دقت کنید که حتما این کار را انجام دهید ) برای اینکار دستگاه خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کرده و روی نام دستگاه کلیک راست و گزینه Backup را کلیک کنید و سپس صبر کنید تا عملیات بکاپ کامل شود.

قدم دوم:

برنامه ی Absinthe برای ویندوز را از لینک زیر دانلود کنید :

absinthe-win-0.2.zip

قدم سوم:

فایل zip را باز کنید.

قدم چهارم:

برنامه آی تونز را ببندید و سپس برنامه Absinthe را اجرا نمایید. اگر بر روی دستگاه خود Passcode یا همان رمز گذاشته اید و یا تنظیمات V P N  دارید آنها را پاک کنید.

 

قدم پنجم:

دستگاه خود را به کامپیوتر وصل کرده تا Absinthe آن را تشخیص دهد و نوع و فیرم ویر آن را بنویسد. با روشن شدن دکمه  Jailbreak روی آن کلیک کنید.

قدم ششم:

صبور باشید تا مراحل جیلبریک انجام گردد.

لطفا تا پایان اجرای مراحل دستگاه خود را به هیچ وجه جدا نکنید.

منتظر ریبوت دستگاه بمانید.

به دستگاه خود دست نزنید. هنوز مراحل تمام نشده است.

قدم هفتم:

به دنبال آیکن Absinthe بر روی دستگاه خود بگردید و بر روی آیکن Absinthe بزنید.

اگر سرورها شلوغ بوده و پیغام خطای Error establishing a database connecttion را دریافته کردید به Settings رفته و از قسمت V P N ها بر روی V P N ای به نام Jailbreak  زده و سپس آن را On کرده تا به آن وصل شوید. به احتمال بسیار زیاد پیغام configuration error دریافت خواهید کرد. اما نگران نباشید در حدود ۱ دقیقه دستگاه شما ریبوت شده و Cydia را بر روی آن خواهید داشت.

اگر همچنان موفق به جیلبریک نشده اید نگران نباشید. سرورهای Absinthe بسیار شلوغ بوده و تا چند ساعت آینده خلوت تر شده و حتما موفق خواهید شد!

/ 0 نظر / 30 بازدید